Trzaskowski niszczy Jakiego. Jego hitowy wpis bije rekordy popularności!

Konflikt na linii Rafał Trzaskowski – Patryk Jaki z dnia na dzień jest coraz ciekawszy. Obydwaj kandydaci na prezydenta Warszawy stawiają sobie ciągle kolejne kłody pod nogi. Tym razem wydaje się, że Trzaskowski wygrał. W jednym wpisie zawarł to, co prawdopodobnie myśli każdy zwolennik opozycji.

Panie Jaki, panie Kwieciński – Waszym obowiązkiem jest praca dla mieszkańców – tak w rządzie, jak i w samorządzie. To nie jest „Wasz” rząd ani „nasz” samorząd. Nauczcie się w końcu, że Polska i Warszawa to nie jest Wasza prywatna własność – napisał polityk Platformy Obywatelskiej. Jego wpis cieszy się dużym zainteresowaniem i poparciem ze strony internautów.

„Szntażysta Jaki, niech pakuje walizki i wynocha do Opola. Ja jako Warszawianka nie chcą Jakiego na prezydenta Warszawy”, „To prawda. PiS się zachowuje, jakby pieniądze Polaków były ich własnością. Im się należy, jak wykrzykiwała do Polaków Beata. Okropne. Temu miastu dadzą, bo jest pokorne, a to niech pada, bo nie wybrało sobie na prezydenta Kaczyńskiego” – to tylko dwa z wielu komentarzu pod wpisem Trzaskowskiego.

Źródło: twitter.com/trzaskowski_
Foto: youtube/Miasto jest nasze, youtube/Telewizja wPolsce