Trzaskowski uderza w Zalewską. Szefowa MEN została zrównana z ziemią!

Jak podał Związek Nauczycielstwa Polskiego, 8 kwietnia rozpocznie się głośny obecnie strajk nauczycieli. Ma on trwać do momentu, w którym nauczyciele osiągną swoje postulaty. Oznacza to, że egzaminy na koniec gimnazjum odbywające się od 10 do 12 kwietnia oraz te na koniec 8 klasy podstawowej odbywające się od 15-17 kwietnia będą zagrożone.

W tym temacie swój komentarz wystosować postanowił dla Polsat News prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. „Musimy być gotowi, musimy zaopiekować się naszymi dziećmi. Jak widzę bezczelną minę minister edukacji, która myślami jest już w Brukseli, to rozumiem nauczycieli” – powiedział. Dodał, że dla dzieci przebywających w szkole organizowane będą dyżury oraz posiłki. Następnie zapytany został o wprowadzenie do placówek edukacyjnych karty LGBT.

„To są miliony rozpowszechnień treści, które są nieprawdziwe. Uspokajam rodziców, że to wszystko, co czytają w internecie, to bzdura i manipulacja. Nikt nie będzie uczył ich dzieci masturbacji” – powiedział. W tej sprawie wypowiedział się nawet Zbigniew Boniek, który napisał: „Zamiast walić w dzieci LGBT proponuję promocje w PSRP ( Park, Sport, Rywalizacja, Przyjaźń)”. „Odbieram to raczej pozytywnie. Zamiast „walić w dzieci LGBT” rozumiem jako „żeby nie atakować” – skomentował wpis Bońka prezydent.

Foto: Instagram.com/trzaskowskirafal
Źródło: wiadomosci.wp.pl