Trzęsienie ziemi w PiS. Giertych rozniósł internet nowym wpisem, to musi dotrzeć do Lichockiej!

Nie cichnie echo po haniebnym geście posłanki Prawa i Sprawiedliwości, Joanny Lichockiej. Pokazała ona środkowy palec opozycji po przegłosowaniu przez PiS 2 mld zł. dla TVP. Roman Giertych opublikował list, który rozniósł internet. „Zło w czystej postaci. To co zrobiła poseł Joanna Lichocka jest do szpiku kości złe. Mówię przede wszystkim o tym jak zagłosowała” – rozpoczął.

Przeznaczenie gigantycznych pieniędzy na propagandę jednej partii politycznej,w sytuacji gdy brak jest pieniędzy na podstawową opiekę medyczną osób najciężej chorych jest zwykłym złodziejstwem. Okradziono tych, którzy są chyba w najtrudniejszej życiowej sytuacji. Jako adwokat widziałem ludzi w najbardziej ekstremalnych sytuacjach życiowych. Gdy ich zatrzymywano, aresztowano, gdy przeżywali areszt albo wyjście z aresztu kogoś bliskiego. Ale każdy kto przeżył w rodzinie chorobę nowotworową osoby najbliższej wie, że takie sytuacje życiowe są najtrudniejsze (moja mama zmarła na glejaka mózgu). I marnowanie pieniędzy na to, aby zachować cień nadziei dla obecnej władzy, że naród ich nie wymiecie jak złodziejskiej bandy oszustów, jest czymś za co będą wszyscy głosujący odpowiadać przed Rzeczpospolitą w sposób najsurowszy” – kontynuuje.

Gest pani Lichockiej skierowany do opozycji i wszystkich, którzy woleli wspomóc chorych na raka zamiast wesprzeć chorych na władzę jest tylko tej postawy ucieleśnieniem. Jest manifestacją zła. Jest demonstracją pychy władzy, która nie liczy się ze słabymi i chorymi, bo chce mieć jeszcze pieniądze na opluwanie swoich oponentów. Rzeczpospolita ukarze was za Wasze łamanie Konstytucji, za kłamstwa i szalbierstwa smoleńskie, ukarze Was za zniszczenie wojska, za uruchomienie kradzieży inflacyjnej, za zniszczenie pozycji międzynarodowej i za wiele innych draństw i przekrętów, ale najsurowiej was ukarze za przeznaczenie miliardów na kłamstwa Jacka Kurskiego zamiast na chorych na raka. Obiecujemy to wam.
Roman Giertych
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/ecoredonum ecoredonum, youtube/polsatnews.pl
Źródło: facebook.com/Roman-Giertych-strona-oficjalna-215392231834473