Hanna Lis rozsadziła internet! O tych słowach mówią dziś wszyscy

W mediach gruchnęła wiadomość o byłym pracowniku TVP, Mariuszu Kowalewskim, który dla tygodnika Polityka opowiedział o działaniach dziennikarzy mediów państwowych. Uważa on, że szukają haków na wszystkich przeciwników partii rządzącej. Okazuje się, że pokrywa się to z prawdą, o czym poinformowała na Twitterze dziennikarka Hanna Lis.

W ramach potwierdzenia słów Kowalewskiego udostępniła ona nagranie ze szpiegowskiego drona TVP. „Pierwszy raz widzę swój Konstanciński dom z lotu ptaka. Nie podziękuję ⁦@KurskiPL za ten widok, bo szpiegowskiego drona współfinansowałam, płacąc podatki na patologię zwaną TVPiS, i szerzej: PiS. Ubeckie metody wróciły do łask. Komuniści, złodzieje i ubecy” – dodała wpis publikując wideo.

Swój komentarz wystosować postanowił również Tomasz Lis. „W najnowszej Polityce wywiad z byłym pracownikiem TVP, który opowiada jak w czasie gdy w sierpniu zeszłego roku Newsweek pisał tekst o Kurskim i TVP, wysłali nad mój dom dron, żeby mnie nastraszyć. Prowadzący program w TVP dzwonił wtedy do mnie mówiąc, że za chwilę. TVP „zajmie się w jakimś programie moją rodziną”. O sprawie zawiadomiłem prokuraturę. Ta odmówiła wszczęcia śledztwa. A więc nie tylko grupa hejterów, ale i drony oraz szantaże. Mentalność ubecka, metody ubeckie” – stwierdził.

Foto: youtube/Flesz
Źródło: polityczek.pl