TVP uderza w Sekielskiego. Skandaliczna wypowiedź o jego filmie na antenie stacji!

Stacja telewizyjna zarządzana przez Jacka Kurskiego, Telewizja Polska wyemitowała na swojej antenie skandaliczny materiał. Internauci niejednokrotnie zarzucali TVP jednostronność oraz bycie stacją bardziej przychylną partii rządzącej, Prawu i Sprawiedliwości. Te słowa wydają się to potwierdzać.

Wczoraj o 14:30 na YouTube’owym kanale Tomasza Sekielskiego pojawił się jego długo wyczekiwany film „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”. Ukazuje on w nim drugą, czarną stronę Kościoła. Mowa tutaj o zjawisku pedofilii wśród duchownych, które jak się okazuje, nie jest obecnie zjawiskiem rzadkim. Film w ciągu kilkunastu godzin zebrał ponad 2 miliony wyświetleń oraz całą masę pozytywnych komentarzy. Pomimo tego pojawiły się również te krytyczne. Jednym z krytykujących jest ks. prof. Paweł Bortkiewicz, który uważa, że księżom pedofilom na działalność pozwoliła Platforma Obywatelska w trakcie swoich rządów.

Dodał, że Schetyna wraz z innymi politykami opozycji promują film ze względów politycznych, aby zwiększyć liczbę swoich wyborców. TVP zaprosiło do siebie w roli gościa posłankę Prawa i Sprawiedliwości, Joannę Lichocką. Ta w wyemitowanym materiale uznała, że film Sekielskiego to atak na Polskę oraz Kościół. „To atak na Polskę i polskość przez postkomunę, bo tak nazywam opozycję. Jak atakują Kościół i wiarę, to chcą coś zrobić Polsce. Takich narzędzi używali zaborcy i komuniści, teraz używa tego opozycja” – stwierdziła polityk.

Foto: youtube/Prawicowa Amplituda, youtube/Superstacja
Źródło: Pikio.pl