Twórcy „Soku z Buraka” odpowiadają Jakiemu! Po tych słowach zapadnie się pod ziemię

Patryk Jaki postanowił wytoczyć wojnę facebookowej stronie „Sok z Buraka”. Polityk w dniu wczorajszym poinformował o tym, że złożył donos do prokuratury. Szykuję kolejne działania, które są absolutnie konieczne, ponieważ codziennie jest tam nieprawdopodobna ilość kłamstw, manipulacji i mam wrażenie, że wiele osób o tym nie wie – powiedział w rozmowie z RMF FM. Tymczasem twórcy profilu umieścili wpis, w którym odpowiedzieli na zarzuty wiceministra sprawiedliwości. 

SokzBuraka to społeczność satyryczna. Nawet do pięt nie dorastamy publicznej telewizji w szerzenie kłamstw i pomówień. A od poziomu dna gazety polskiej czy innych szmatławych tytułów braci karnowskich trzymamy się z daleka.
Wiemy, że dostaje Pan czkawki, gdy Polacy się z was śmieją. Ostatnio codziennie 😁
Wiemy też, że kłamstwo i manipulacja to środki dla was typowe. Potwierdził to już prawomocnie sąd nazywając waszego premiera kłamcą.
Pan idzie dzisiaj w jego ślady!
Po tym, co powiedział pan w mediach na nasz temat internauci czekają na informację, który post Soku był sponsorowany w trakcie kampanii wyborczej? – czytamy na wstępie.

Albo pokaże pan link, albo jesteś pan kolejnym manipulantem. Wystarczy wejść na stronę soku i sprawdzić transparentność strony. To są publiczne dane. Reklamy polityczne czy ogólnopolskie są od dawna JAWNE!
No proszę. Czekamy.
Gdzie są dowody??? 
Brzydzimy się tym, jak bardzo potraficie oszukiwać ludzi. Jak bezkarnie pomawiacie i oskarżacie kłamiąc.
A my wszyscy będziemy z was się śmiać.
Do końca waszych nędznych rządów i o jeden dzień dłużej.
A przy Pana nazwisku już na zawsze pozostanie hasztag #JakiWstyd – dodają właściciele portalu. 


Źródło: Facebook.com SokzBuraka, tvp.info, RMF FM
Foto: YouTube.com TVP Info screen