Ukraiński żołnierz zwrócił się do Kaczyńskiego. To wideo jest absolutnym hitem sieci! „Panie Jareczku…”

W sieci pojawiło się nagranie, które w szybkim tempie robi furorę. Ukraiński żołnierz udostępnił na popularnej aplikacji Tik Tok wideo, w którym zwrócił się do lidera Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Potraktował on go jako lidera naszego państwa, apelując o to, aby nakazał odprawiać z powrotem na Ukrainę uchodźców, którzy stwarzają w naszym kraju problemy.

Drodzy kochani Polacy. Mam wielką prośbę od naszych żołnierzy na froncie, żebym ja coś takiego nagrał, no to nagrywam. Chciałbym podziękować od wszystkich wojskowych za tą pomoc, jaką nam dajecie, chcę podziękować każdemu Ukraińcowi, który za granicą pomaga nam. Nam dużo ludzi pomaga, naprawdę, to jest jak jeden naród, to jest coś niesamowitego. Ale jest 1% taki, że wojskowi się wku***ją na tych uchodźców naszych.[…] Ja chcę się zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Panie Jareczku, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakiegoś chłopaka Ukaraińca, który odp***la jakieś numery, chleją, krzyczą… Proszę Pana żadnych już mandatów, od razu odprawić ich na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu. No i tak samo z Ukrainkami. Jak chodzą, tańczą, odpi***ją jakieś numery to proszę też odprawiać, tu są ręce potrzebne. Żołnierze są, trzeba coś zgotować im. Proszę udostępniać, żeby Jareczek pomógł nam, naszymi ludźmi” – mówił żołnierz.

@o_mazurr #славаукраїні🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #україна🇺🇦 #зсу🇺🇦 #українськийтікток #poland🇵🇱 #vojna #polandtiktok #poland🇵🇱_ukraine🇺🇦 ♬ оригінальний звук – Oleksandr Mazur

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/pisorgpl, tiktok.com/@o_mazurr
Źródło: tiktok.com/@o_mazurr