Wadim Tyszkiewicz z mocnym apelem do Polaków! „Hej hej Polacy, pobudka. Wszyscy!”

Niezależny senator Wadim Tyszkiewicz za pośrednictwem swojego Facebook’a wystosował apel do wszystkich Polaków. Stwierdził, że wojna na Ukrainie skutecznie przykryła „łajdactwa” partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości. Postanowił przypomnieć między innymi głośną sprawę inwigilowania telefonów opozycyjnych polityków oprogramowaniem Pegasus. Wypomniał także rządzącym i prawicowym mediom zrzucanie winy za wszelkie zło w Polsce na Donalda Tuska, a inflację na wojnę na Ukrainie. „Hej hej Polacy, pobudka. Wojna na Ukrainie przykryła na jakiś czas łajdactwa naszej władzy” – rozpoczął.

Ministerstwo Propagandy PiS z Woronicza 17 już prowadzi kampanię wyborczą, szerząc dezinformację, kłamstwa i fejki generowane na potrzeby partii.
Wszystkiemu był winien Tusk, a teraz pretekstem do zrzucania winy za wszystko, choćby za inflację, jest wojna.
Uwaga! Dla uśpionych i otumanionych totalną propagandą TVP, PRadia i gazet Obajtka:
Polska PiSu dotąd szła dokładnie tą samą drogą co Węgry Orbana, czerpiącego wzorce z mistrza Putina. To są dokładnie te samy mechanizmy wg zasady: „kopiuj, wklej”: likwidacja lub przejęcie niezależnych mediów, przecięcie TK, prokuratur i sądów…
” – czytamy.

Pegasus jest namacalnym dowodem inwigilacji i stosowania metod rodem z Moskwy.
Wszystko powszednieje, nawet wojna, a co dopiero mówić o podsłuchiwaniu i używaniu bandyckich metod w celu utrzymania władzy. Dzisiaj okazało się, że ci „prawi” i „praworządni” podsłuchiwali i podglądali prezesa Organizacji Pracodawców RP.
No i co? Nic takiego, „Mała Moskwa”.
„Dopóki mnie nie podsłuchują (choć kto to wie?) to co to mnie obchodzi? Co mnie obchodzi deptanie demokracji? Jak zaboli, to się obudzę”. Tylko wtedy już będzie za późno.
Czas na pobudkę, bo czeka nas smutny los upadających dyktatur, bo kiedyś i Kaczyński upadnie, pytanie tylko, jaką cenę za swoją obojętność i bezczynność zapłacimy?
I przestańcie już marudzić i narzekać na opozycję. Wszyscy (ok. 67% wyborców) jesteśmy opozycją. Więc nie ma co marudzić, tylko czas żebyśmy wszyscy wzięli się do roboty. Wszyscy!
” – dodał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Open Eyes Economy, facebook.com/pisorgpl
Źródło: facebook.com/wadimnowasol