Wałęsa nie wytrzymał! Wyśmiał dziennikarza i wyszedł ze studia

Do sieci trafiło ciekawe nagranie. Były prezydent i legenda „Solidarności” Lech Wałęsa, nie wytrzymał nerwowo podczas wywiadu. Poirytował go dziennikarz przeprowadzający całą rozmowę. Była ona przeprowadzona w taki sposób, że można odebrać ją jako atak w stronę Wałęsy. On sam zdaje się to wyczuć i wyszedł ze studia.

Moment kulminacyjny zaczyna się od pytania dziennikarza w stronę Wałęsy. Dlaczego Pan nigdy nie zrealizował swoich zapowiedzi wobec Cenckiewicza i doktora Gontarczyka? Realizuję, a po drugie chciałem, żeby to naród zrobił. Żeby naród się przekonał, jak ci ludzie postępują. Że teraz się zabrali za Tuska tak, jak za mnie wcześniej i sami wpadną w swoje sidła, spokojnie. A po co ja mam się brudzić? – odpowiedział. No ale rozumiem, że skoro Pan za Panem Wyszkowskim chodzi do sądu za to, że nazywa Pana esbekiem to dlaczego z nimi nie chce Pan iść do sądu?. – kontynuował dziennikarz. Już są w sądzie, sprawy już dawno są podane natomiast sąd tak to realizuje, jak realizuje i za chwilę będą odpowiadać przed sądem – powiedział Wałęsa.

To znaczy, Pan ich podał do sądu? – dopytywał dziennikarz. Nie nie, ja mam prawników, ja nie muszę brudzić rąk. – stwierdził były prezydent. Tutaj Wałęsa już zaczynał być ostro zdenerwowany. Na pytanie dziennikarza o to, kto jest autorem pozwu odpowiedział: No proszę Pana, sam Pan powiedział kto może być, ja słowa dotrzymuje w każdej dziedzinie . A IPN? – padło kolejne pytanie. IPN jak wygra platforma, to IPN będzie rozwiązany.Jest Pan za tym? Tak bo tyle ile złego narobili ci ludzie tyle ile pomówień, nawet dokumentów, to jest kryminał według mnie. – Te dwa miliony ludzi, które mają się zebrać to, gdzie mają się zebrać, i jak? – Jak będzie trzeba ich zebrać, to ja zbiorę ich i poprowadzę odpowiednio. Pan kończ Pan, bo szkoda słów. – odpowiedział mocno zirytowany pytaniami. Na koniec dodał jeszcze „Komu Pan służy? Taki poważny człowiek a takie niepoważne pytania.”


Źródło: youtube/Speak Blogger
Foto: youtube/Speak Blogger