Wałęsa w mistrzowskim stylu odpowiada Morawieckiemu. To powinien zobaczyć każdy!

Były prezydent naszego kraju i legenda Solidarności, Lech Wałęsa, wywołał dziś szum w sieci. Kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki w Sandomierzu swoją wypowiedzią poruszył wszystkich Polaków interesujących się polityką. Na jego słowa zareagowała cała masa polityków i celebrytów, a teraz swoje trzy grosze postanowił dorzucić wspomniany wcześniej polityk.

Morawiecki w Sandomierzu zainaugurował kampanię samorządową Prawa i Sprawiedliwości. Podczas spotkania z mieszkańcami mówił m.in. o sukcesach rządu. Jesteśmy wiarygodni w rządzie i będziemy wiarygodni w samorządzie – stwierdził. Nie to wzbudziło jednak największe kontrowersje, a to, co powiedział później: Szanowni państwo, ja sam negocjowałem przystąpienie do UE 20 lat temu, i doskonale wiem, jak w UE negocjuje się najlepsze transakcje.  Właśnie na te słowa odpowiedzieć postanowił były prezydent.

Tych codziennych bzdur tej władzy nawet nie ma co komentować. Ręce same opadają.Tworzą historie klamstw. Za chwile wszyscy dowiemy sie ze to tylko oni stworzyli Swiat i Polske a my żyjemy dzieki nim. – napisał w pierwszym wpisie. Szanowni Panstwo. Do wyborów jest co raz bliżej. Im wiecej Obywateli bedzie aktywniej w nich uczestniczyć tym lepiej bedzie dla Polski.Widzicie co”funduje” ta władza.Mysla ze przekupią Polakow ochłapem 500 złotych by samemu w spokoju tworzyc fale nepotyzmu i bezczelnego kłamstwa – dodał w kolejnym.

Źródło: polityczek.pl, twitter.com/PresidentWalesa
Foto: Youtube.com Speak Blogger screen