Wałęsa zniszczył Kuchcińskiego. Wystarczyło jedno zdanie!

Były prezydent Lech Wałęsa podsumował krótko na Twitterze Marszałka Sejmu RP, Marka Kuchcińskiego. Chodziło o wpis, w którym padł pomysł, by na czas mundialu, zamiast kar dawać posłom żółte i czerwone kartki. Nie spotkało się to z dobrymi opiniami polityków oraz internautów.

Roman Kosecki proponuje, by na czas mundialu zamiast kar dawać posłom żółte i czerwone kartki 😉 Kiedyś dałem czerwoną i chciałem usunąć z boiska, ale zawodnicy drużyny przegrywającej mecz zaczęli okupować murawę i marzyli, by zabrać sędziemu gwizdek… #takbyło #Mundial – napisał na swoim profilu Twitter Marek Kuchciński. Odniósł się w tym wpisie oczywiście do protestu z 2016 roku, kiedy to część posłów opozycji zablokowała mównicę w Sali Posiedzeń Sejmu.

Na ten wpis odpowiedzieć postanowił Lech Wałęsa, jednym zdaniem podsumowując polityka. Od kiedy to jakikolwiek trener czy zawodnik moze wejść na murawę boiska „Bez zadnego trybu”? – napisał. Wpis Kuchcińskiego nie spodobał się również dużej ilości internautów. „Proponuję zacząć od wręczenia czerwonej kartki sobie. Fajnie, że pan Marszałek kochany ogląda TVN24 ! Dobra odmiana od pisowskiej gadzinówki TVPiS” – napisał jeden z użytkowników.

Źródło: rp.pl
Foto: youtube.com/super polska