Wałęsie puściły nerwy! Mistrzowska riposta byłego prezydenta

Z takiej strony Lecha Wałęsy nie znaliśmy. Były prezydent i legenda Solidarności nierzadko wchodzi w interakcje w sieci z użytkownikami Twittera, w tym z politykami przeciwnego obozu politycznego, nie szczędząc sobie nawzajem ostrych słów. Wałęsa w większości przypadków próbuje takie sytuacje przygasić prześmiewczymi wpisami. Tym razem miarka się przebrała.

Lech Wałęsa wdał się na Twitterze w kłótnię z byłym sekretarzem obecnego premiera naszego kraju Mateusza Morawieckiego, Andrzejem Pawluszkiem. Wszystko zaczęło się od wpisu tego drugiego, który pochlebnie skomentował wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy w USA. Nie oddał jednak przy tym, należytego według Wałęsy szacunku byłemu prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu oraz byłej premier Ewie Kopacz. „Prezydent Duda swobodnierozmawiający  z prezydentem Trumpem po angielsku. Podobnie jak premier Morawiecki z b.prezydentem Clintonem„- rozpoczął Pawluszek.

To w sumie normalne w dzisiejszym Świecie. Wyobraźmy sobie jednak, że prezydentem jest Komorowski a premierem Kopacz…” – dodał. Druga część tego wpisu wprowadziła w złość Wałęsę. „Posłuchaj młody człowieku bo nie będę panu i innym kolejny raz powtarzał a widzę że krawat również mózg ściska za bardzo. Starszym od siebie i zasłużonym działaczom Opozycji należy się szacunek ,niezależnie od opcji politycznej a wiec : „Pan Prezydent” Komorowski” – odpowiedział były prezydent.

Foto: youtube/Onet News 2
Źródło: wiadomosci.wp.pl