Wassermann wryta w ziemię przez polską aktorkę! Stanęła w obronie Tuska

Były premier, a obecnie przewodniczący Rady Europejskiej, Donald Tusk był w poniedziałek przesłuchiwany jako świadek ws. afery Amber Gold. Były szef polskiego rządu przed komisją, na której czele stoi Małgorzata Wassermann musiał poradzić sobie z trudnymi pytaniami. Zdaniem wielu z większością z nich poradził sobie w sposób wręcz popisowy.

Przesłuchanie Donalda Tuska jest komentowanie niemal przez każdego Polaka interesującego się polityką. Swój komentarz zamieściła również polska aktorka Dorota Stalińska, która swoją popularność zyskała w takich produkcjach jak „Seksmisja”, „Krzyk”, „07 zgłoś sie”, czy „Debiutantka”. Jedno jest pewne jeżeli wpis ten dojdzie do Wassermann, której najbardziej się oberwało, to z pewnością wryje on ją w ziemię.

LUDZIE… uwolnijmy się wreszcie od tego pisowskiego motłochu! Właśnie obejrzałam 2,5 godz przesłuchania Donalda Tuska przez tych niedouczonych, prymitywnych pisowskich chamów, prostaków i gburów. To się w pale nie mieści… jak bezczelnie ta pisowska pinda i paru towarzyszących jej psiurów odnosiło się do Premiera… Coś obrzydliwego… a jaką maluczcy mieli satysfakcję, a jak ważni się czuli, a jak kaleczyli język polski, a jak bełkotali, a jak do kamer się prężyli… I JAK WSPANIALE PREMIER TUSK ICH POKONAŁ Opanowany, merytoryczny, kulturalny, powściągliwy i konkretny. BRAWO DONALD !!! Oni wszyscy niegodni butów Tobie szorować ! – napisała na swoim facebookowym profilu.

Źródło: Polityczek.pl, Facebook.com Dorota Stalińska
Foto: YouTube.com Telewizja Republika screen, Polityczek.pl, Facebook.com Dorota Stalińska screen