Wassermann zmiażdżona jednym wpisem! „Durna babo…”

O Małgorzacie Wassermann w ostatnich tygodniach zrobiło się bardzo głośno. Przewodnicząca komisji do spraw Amber Gold słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, o których mówi później cały kraj. Tym razem została ostro skrytykowana na facebooku przez pisarkę Marię Nurowską. W ostrych słowach odpowiedziała na wpis polityk.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości udostępniła na swoim profilu facebook wpis, w którym krytykuje Profesora Chmaja. Dla mnie najbardziej skompromitowaną osobą kończącego się tygodnia jest nie Jan Vincent-Rostowski, bo po byłym żołnierzu platformy spodziewałam się złośliwości i arogancji, lecz pan Chmaj. Dawno nie spotkałam się z taką agresją. Była to też pierwsza osoba, która wykazała się tak wielkim brakiem klasy, odkąd 2 lata temu zaczęłam pracę w komisji śledczej ds. #AmberGold. Na szczęście, wszystko uwieczniły kamery i studenci prawa z całej Polski będą mogli zobaczyć, jak NIE zachowywać się na przesłuchaniach. – napisała.

Odpowiedzieć postanowiła jej znana polska pisarka Maria Nurowska, która jest autorką wielu książek między innymi takich jak „Tango dla trojga” czy „Drzwi do piekła”. Nie przebierała w słowach. Padnij przed Panem Profesorem na kolana durna babo! Nie dorastasz temu człowiekowi do pięt pod względem wiedzy prawniczej i inteligencji. Ty nawet nie potrafisz poprawnie mówić po polsku. A Pan Profesor to nasze dobro narodowe i…mówiąc nieskromnie mój ulubieniec! – skomentowała, zyskując duże poparcie internautów.


Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/telewizja wPolsce