„WAŻNE! PODAJCIE DALEJ!”. Trzaskowski apeluje do wszystkich Polaków!

Podczas eskalacji agresji Rosji wobec Ukrainy, w wielu państwach, w tym Polsce, organizowane są zbiórki żywności i wszelkich produktów, które mogą wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów. Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski za pośrednictwem Facebook’a poinformował, iż Warszawa 27 lutego w godzinach od 7-13 zorganizuje zbiórki wspomnianych produktów w 28 lokalizacjach. Trzaskowski prosi także, aby informację o zbiórce podawać dalej, by zyskała jak największy rozgłos, co przełoży się na większą ilość produktów wysłanych na Ukrainę.

WAŻNE! PODAJCIE DALEJ!
Na bezpośrednią prośbę naszych przyjaciół z Kijowa, miasta partnerskiego Miasto Stołeczne Warszawa, organizujemy błyskawiczną zbiórkę niezbędnych artykułów. Zbiórki odbędą się w niedzielę 27 lutego w godzinach 7-13 w 28 lokalizacjach w stolicy.
Zbieramy artykuły higieniczne – chusteczki, ręczniki papierowe czy pieluchy, a także spożywcze – jedzenie z długim terminem ważności, jedzenie w puszkach, zupki czy inne dania instant, mleko w proszku, wreszcie wodę w małych butelkach.
Віталій Кличко – ми з вами! #StandWithUkraine
PS Pamiętajcie, żeby NIE przynosić darów do punktów informacyjnych na Dworcach Wschodnim i Zachodnim! Wszystkie artykuły dostarczajcie wyłącznie we wskazane do zbiórek miejsca
” – napisał prezydent stolicy. Adresy zbiórek można zobaczyć na grafice poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Janusz Jaskółka
Źródło: facebook.com/rafal.trzaskowski