Wellman nie miała litości! Bez ogródek wygarnęła Agacie Dudzie, co o niej sądzi

Agata Duda od początku prezydentury swojego męża bardzo rzadko odnosi się do tematów politycznych w kraju. Często wypominają to jej zwolennicy opozycji, którzy uważają, że nie wystarczająco spełnia ona swoje obowiązki. Jak się okazuje, podobne zdanie na ten temat ma Dorota Wellman. W mediach społecznościowych zrobiło się głośno o jej słowach wypowiedzianych już jakiś czas temu. 

Rola Pierwszej Damy, tak mi się wydaje, nie polega na noszeniu ładnych sukienek, dobrze dopasowanych, jak się ma taką sylwetkę. Nie polega też na tym, żeby jeździć gdzieś z mężem i go reprezentować, stać z tyłu i nie mówić nic. Rola Pierwszej Damy to rola niezwykle ważna, którą można cudownie wykorzystać dla ważnych, istotnych apektów społecznych – przekonywała gwiazda TVN w rozmowie z Super Expressem. Wellman poruszyła również temat zaostrzenia ustawy aborcyjnej.

Powinna odezwać się w tej sprawie, poprzeć kobiety, które niegdyś poparły jej męża, oddając na niego głos. Rolą Pierwszej Damy jest również wspomaganie osób potrzebujących, zwracanie uwagi na istotne sprawy, które dzieją się w tym kraju. Pierwsza Dama nie jest milczącą kukłą, która stoi i ładnie się uśmiechaPierwsza Dama ma swoje zadania. Tak uważam, że powinna pełnić swoją funkcję w tym kraju. – stwierdziła.

Czytaj dalej


Źródło: Pikio.pl, Super Express
Foto: YouTube.com 5 minut z Paulina screen, YouTube.com MedExpress TV screen