Wstydliwa wpadka Kurskiego. Wszystko uchwyciły kamery!

To wideo rozniesie się po całym internecie w bardzo szybkim czasie. Zadowoleni będą głównie zwolennicy opozycji, którzy czekają na tego typu wpadki. Jacek Kurski, prezes zarządu Telewizji Polskiej, podczas udzielania wywiadu stał się ofiarą bezbronnego… ptaka.

Kurski na pewno stanie się teraz pośmiewiskiem w internecie. Podczas gdy udzielał wywiadu dla telewizji narobił na niego ptak. Całe, wstydliwe, zajście uchwyciły na szczęście kamery. TVN24 opublikowało nagranie pokazujące całe zajście, dodając powtórkę z momentu kulminacyjnego. Wideo można zobaczyć poniżej. W tle słychać dziennikarza, który podczas mówienia sam powstrzymuje się od śmiechu.

W sieci pojawiła się oczywiście cała masa komentarzy obśmiewających prezesa TVP. „Ptaki jednak się znają,skoro na Kurskiego sra*** film-źródło Szkło kontaktowe TVN24 BiŚ” – napisał popularny profil na Twitterze „Polska w ruinie”. „Czy ptaszek już ukarany?” – stwierdził prześmiewczo jeden z internautów. „Niech postawa tego ptaka będzie dla nas wzorem w najbliższą niedzielę” – dodał kolejny. To tylko kilka z wielu wpisów internautów.

Foto: twitter.com/Polskawruinie1
Źródło: [olityczek.pl, Twitter.com/Polskawruinie1