Wielkie podwyżki, które już w maju odczuje każdy Polak. Szokująca decyzja PiS!

Od rozpoczęcia rządów przez Prawo i Sprawiedliwość doszło w naszym kraju do wielu zmian, które są szeroko komentowane przez społeczeństwo. Temat nadal nie cichnie, a rząd premiera Mateusza Morawieckiego wprowadza kolejne reformy. Ta zmiana dotknie każdego z nas. Mowa tutaj o wzroście cen za wywóz śmieci.

Jak się okazuje, ludzie z całego kraju dostają pismo z urzędów o podwyżce cen za wywóz odpadów. W niektórych rejonach Polski ceny wzrosną nawet o 400%. Jak dla „natemat.pl” poinformowała Pani Zofia z Otwocka, otrzymała pismo informujące o niemałej podwyżce. Dotychczas za odpady segregowane płaciła 16 zł na miesiąc, teraz cena ta wzrosła o 100%, bo aż do 31.50zł. Dodała, że ma trzy osobową rodzinę, co równa się prawie 100zł za sam wywóz śmieci na miesiąc.

W różnych częściach Polski mieszkańcy odczują inny wzrost cen: 30%, 60%, 100%, a nawet o 400%. Na Facebooku pojawiła się lawina hejtu i prześmiewczych komentarzy. „Dzięki Państwu nie muszę się już martwić o nadmiar pieniędzy, którymi co miesiąc dysponuje moja rodzina. To wspaniałe, że nie musimy już myśleć, na co je wydać” – napisał prześmiewczo jeden z internautów. Nie wszędzie podwyżki już obowiązują, jednak w maju odczuć ma je cały kraj.

Źródło: natemat.pl
Foto: facebook/KancelariaSejmu