Wojciech Mann boleśnie dopiekł Kurskiemu! Dziś nic mocniejszego nie zobaczycie

O koncercie „Murem za polskim mundurem”, który zorganizowała Telewizja Polska, jest bardzo głośno niemal w całym kraju. Jedną z osób, która postanowiła zabrać głoś, jest znany i ceniony dziennikarz, Wojciech Mann. W swoim wpisie, który opublikował na Facebooku, nie szczędził krytyki pod adresem prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Oberwało się także Edycie Górniak, która wystąpiła na niedzielnym koncercie.

Jacek Kurski jest prawdziwym polskim królem Midasem à rebours. Czegokolwiek on i jego świta się dotkną, natychmiast zamienia się w tandetę. Tak też było w przypadku ostatnio wyemitowanego koncertu pod szlachetnie brzmiącym tytułem „Murem za polskim mundurem”.
Nachalną i grubo ciosaną propagandą TVP pozostawiła daleko w tyle wszystkie komunistyczne festiwale kołobrzeskie razem wzięte. Na szczególną uwagę zasługuje tu Edyta Górniak, która zagubiona w swoim tajemniczym kosmosie ciągle nie rozumie, o czym śpiewa i w jakiej sprawie. „Czerwone maki na Monte Cassino” w połączeniu z trzecioligowymi discopląsami zagranicznych „gwiazd” to policzek wymierzony polskim żołnierzom walczącym z hitlerowcami – napisał Mann na portalu społecznościowym.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/wojciechmannofficial
Foto: Flickr.com Fryta 73, Flickr.com Sławek