Wojciechowska nie wytrzymała po słowach Jakimowicza. Szybko postawiła go do pionu

Wciąż nie milknie echo ws. tragicznej śmierci ciężarnej 30-latki z Pszczyny. Jedną z osób, która postanowiła zabrać głos jest Martyna Wojciechowska. Miała 30 lat, męża i małą córeczkę, którą osierociła. JEJ SERCE TEŻ BIŁO Zakaz aborcji nie dotyczy tylko kobiet, które nie chcą donosić ciąży, ale też tych, które o dziecku marzą, ale kontynuacja ciąży oznacza dla nich zagrożenie życia lub smierć. Tak było w tym przypadku – napisała na swoim koncie na Instagramie.

Boję się o przyszłość nas, wszystkich kobiet w tym kraju, o przyszłość mojej córki, kiedy zdecyduje się na założenie rodziny… Co jeszcze musi się stać żebyśmy oprzytomnieli i zatrzymali to szaleństwo?! – dodała. Jej słowa najwyraźniej nie spodobały się Jarosławowi Jakimowiczowi, który zareagował na nie w ostry sposób. Żenujący bełkot i lewacka manipulacja. Nie musisz mi wierzyć na słowo. Wejdź, sprawdź. Art. 4a ust. 1 pkt 1. Przerwanie ciąży może być dokonane w przypadku, gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej. I tyle w temacie bredni, które są tu komentowane – skomentował. Na odpowiedź Wojciechowskiej nie musieliśmy długo czekać.

Czy tak jak w Salwadorze zacznie się polowanie na kobiety, które poroniły naturalnie, ale które są „podejrzane”?
Już teraz LEKARZE BOJĄ SIĘ podejmowania procedur, które mogą skończyć się przerwaniem ciąży nawet w przypadku ZAGROŻENIA ŻYCIA MATKI, co prawdopodobnie było powodem śmieci 30-letniej kobiety w szpitalu w Pszczynie.
Co będzie dalej?
Strach lekarzy nawet przed przeprowadzaniem badań prenatalnych! Sama poddałam się amniopunkcji, czyli pobraniu płynu owodniowego w trakcie ciąży, co niesie 1% ryzyka utraty ciąży. Jest to tzw. inwazyjne badanie genetyczne, ale często konieczne!
Kto miałby w tej nowej rzeczywistości PODJĄĆ TO RYZYKO?! Lekarz? Ciężarna?.
No więc to wszystko to nie jest „żenujący bełkot i lewacka manipulacja” jak komentują niektórzy na portalach plotkarskich, tylko, do cholery, NASZA RZECZYWISTOŚĆ! – podsumowała.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/martyna.world, wprost.pl
Foto: YouTube.com tvnpl, Realnews pl