Wojewódzkiemu puściły nerwy! Zobaczył samochód TVP na środku ulicy i…

Takiej akcji nikt się nie spodziewał. Kuba Wojewódzki, polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk oraz prowadzący swój program o nazwie „Kuba Wojewódzki” wziął udział w show internetowym dziennikarza Jarosława Kuźniara.

Show Kuźniara polega na jeździe samochodem wraz ze znanym gościem podczas, której rozmawiają na mniej lub bardziej poważne tematy. Tym razem był to wspomniany wcześniej showman Kuba Wojewódzki. Jak wiadomo Kuba lubi kontrowersje i przez całą swoją karierę uczestniczył w niejednej aferze. Podczas wywiadu nagle przez okno zauważył samochód z logiem TVP, a dokładniej TVP Info. Nie zastanawiając się długo postanowił otworzyć drzwi na środku ulicy i podsumować wspomnianą stację telewizyjną.

„O, Telewizja Polska. Przestańcie kłamać! TVP Info, przestańcie kłamać. Wstyd! Widziałeś?” – powiedział. Kuźniar odpowiedział „Ty ja tak nie reaguje na logo TVP”. Wtedy wojewódzki znów krzyknął otwierając drzwi: „Zdejmij to logo człowieku. Przecież to wstyd jeździć”. Stwierdził potem, że kierowca auta pokazał mu środkowy palec, co nie zadziała dobrze na reputację TVP. Dodał, że jeżdżenie z logiem TVP to jakby napisać na aucie „LIAR, LIAR”, co z angielskiego tłumaczy się na „KŁAMCA, KŁAMCA”. Wideo można zobaczyć poniżej, a cała akcja zaczyna się od 13 minuty.

Foto: youtube/Onet Rano
Źródło: youtube/Onet Rano