Wpis Pawłowicz po przegranych wyborach to HIT internetu. Opozycja pęka ze śmiechu!

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz znana jest ze swoich niecodziennych wpisów, które umieszcza na twitterowym profilu. Niejednokrotnie wypowiada się tam w nieprzyzwoitych słowach o innych politykach lub celebrytach. Tym razem pokazała słabość PiS po sondażowych przegranych w wyborach.

Musimy zachować spokój, ale jeśli to, co jest w tej chwili, będzie potwierdzone, przynajmniej generalnie (…), to będziemy mogli starać o władze w wielu miejscach, jeżeli chodzi o sejmiki samorządowe. Będziemy mogli w pewnych ważnych miastach walczyć w drugiej rundzie i jednocześnie będziemy musieli, i to jest mój główny przekaz, bardzo ciężko pracować w ciągu kolejnego roku, także po to, by w ostatnich momentach przed wyborami nie spadały na nas różne ciosy – powiedział Kaczyński po ogłoszeniu sondażowych wyników.

Jego słowa nie brzmią jak pewna wygrana. Upust emocjom dała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Jeden z użytkowników napisał „Jakim cudem PO AFERZE Z KAMIENICAMI Trzaskowski wygral?”. „Kody przewodniczyły komisjom chuliganeria i zadymiarze liczyli w Warszawie głosy.Nie mam zaufania do ich uczciwości.Sprowadzili do głosowania spoza Warszawy wiele osób.Nie chce mi się wierzyć w ten wynik,sądząc po liczebn spotkań z Jakim i zerowe u Trzaskowsk” – odpowiedziała posłanka PiS. Internauci wspólnie stwierdzili, że brzmi to jak zwykłe tanie szukanie wymówek.

Źródło: crowdmedia.pl
Foto: youtube/wsensie.tv