Wściekła Kinga Rusin zaorała PiS i prezydenta Dudę. Jej wpis błyskawicznie obiegł sieć!

Od kilku dni sieć obiega ostry wpis popularnej polskiej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, Kingi Rusin. Postanowiła ona skrytykować działania podejmowane przez obecną partię rządzącą, Prawo i Sprawiedliwość. Frustrację prezenterki wywołało niedawne głosowanie w Sejmie dotyczące kontrowersyjnej ustawy „lex TVN”. „Wolni ludzie! Wolne media!” – rozpoczęła z grubej rury swój Facebook’owy wpis, który zebrał już ponad 1,5 tys. pozytywnych reakcji internautów!

Warto powtórzyć to co tu wczoraj napisałam:
Polska 2021 na Święta to PISowskie piekło. Wielka kumulacja zła. PIS osiągnął dno. Dorzynają wolne media (lexTVN), wolne sądy, doprowadzili do masowego umierania na covid, urządzili piekło kobiet, niszczą gospodarkę, kradną co się da, nakręcają inflację, wyrzynają lasy, czarnki niszczą szkoły, ziobrowi prokuratorzy i ustawieni świadkowie niszczą ludzi (jak kierowcę seicento z wypadku z udziałem Szydło), pseudotrybunał uznal Konwencję Praw Człowieka za sprzeczną z polską Konstytucją (!!!), krytycy obecnej władzy uznawani są za NiePolaków, a mejzy są członkami rządu. I do tego jesteśmy skłócani z USA i z Europą – gdy widać jak na dłoni jak bardzo potrzebujemy sojuszników, gdy Rosja żąda m.in wycofania NATO z Polski (oświadczenie z 10 grudnia). Bratamy się za to z neofaszystami i prorosyjskimi partiami
” – kontynuuje.

To jest DEWASTACJA całego kraju i naszego interesu narodowego. Wszystko to, oczywiście, dla niepoznaki, z modlitwą na ustach i biało-czerwoną flagą w dłoni.
Ludzie to widzą i koniec PIS jest blisko.
Demonstrujmy gdzie kto może.
Niech świat zobaczy, że nie jesteśmy obojętni. Nie damy zrobić w Polsce Białorusi. I trzeba to pokazywać na ulicach. Przede wszystkim po to, żeby wybić z tych chorych głów dyktatorskie zapędy.
I nie łudźcie się, że długopis okaże się prezydentem
” – zakończyła.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/kingarusin, youtube/TVP Info
Źródło: facebook.com/kingarusin