Wściekła Polka masakruje marszałek Witek! “Proszę uprzejmie wbić sobie do głowy, że 500+, 300+ nie są ufundowane przez rząd”

W sobotę marszałek Sejmu Elżbieta Witek pojawiła się w Otyniu (woj. lubuskie), gdzie spotkała się z mieszkańcami miasta. Promowała ona tam program Prawa i Sprawiedliwości “Polski Ład”. Głębokim echem obiły się jej słowa, które skierowała do przeciwników partii rządzącej. Miało to miejsce po tym, gdy Ci zaczęli w trakcie jej wystąpienia skandować takie hasła jak “Konstytucja” czy “Wolne sądy”. 

Jestem ciekawa, czy któryś z nich nie korzysta z emerytury w wieku 60/65 lat, a może ktoś nie bierze 500 plus, albo może zrezygnował z 300 plus, albo z darmowych leków dla seniorów. No nie, proszę państwa, biorą, bo jak mówią, że dają, to się bierze – mówiła Witek.  A ja myślę, że warto się unieść honorem i od tego „wrednego” rządu PiS-u tego nie brać. A bierzecie, bierzecie. Bez żadnych skrupułów bierzecie i narzekacie. To jest mało honorowe, bo jakbym się nie zgadzała z decyzjami rządu, to nigdy od takiego rządu nic bym nie wzięła – dodała. O jej słowach w mediach społecznościowych zrobiło się naprawdę głośno. Zareagowała także Pani Arleta, której wpis na Twitterze robi furorę.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/BlondRakieta, wprost.pl
Foto: YouTube.com Janusz Jaskółka screen