Wściekła Polka znokautowała Ogórek! Ostra riposta na szokujące słowa dziennikarki w „Minęła 20.” o kobietach

Dziennikarka Magdalena Ogórek po raz kolejny znalazła się na językach wielu Polaków. Wszystko za sprawą jej wypowiedzi w programie „Minęła dwudziesta”, którego jest prowadzącą. Toczyła ona rozmowę z kilkoma politykami m.in. na temat wojny na Ukrainie i pomocy uchodźcom z tego kraju przez nasz rząd i Polaków. W pewnym momencie poruszyła kwestię kobiet, które protestowały kilka miesięcy temu na ulicach w ramach Strajku Kobiet. Spotkała się jednak z ostrą ripostą.

Ponowię pytanie, jeśli Pan poseł pozwoli. Może Pan wie, gdzie się podziała Marta Lempart? Pytam, ponieważ koszmarne historie dochodzą z Ukrainy o gwałconych kobietach, mówi o tym prezydent Wołodymyr Zełenski, że żołnierze Federacji Rosyjskiej zachowują się jak dzicz. Feministki, aż by się prosiło, żeby zabrały głos. Chętnie to robiły w rozmaitych sytuacjach, gdy chodziło o naprawdę dużo mniej ważne aspekty” – powiedziała Magdalena Ogórek. Te słowa nie umknęły internautom, a szczególną furorę na Twitterze zrobiła swoim wpisem Pani Izabela.

Pani Magda Ogórek pyta w Minęła 20. gdzie są kobiety, które wychodziły na ulicę w ramach Strajku Kobiet, kiedy kobietom w UA dzieje się krzywda. Otóż Pani Magdo, pracują jako wolontariuszki organizując pomoc dla Ukrainek…” – napisała ripostując dziennikarkę. „Jeśli Magdalena Ogórek śmie piętnować polskie kobiety, które walczyły z reżimem Kaczyńskiego o Prawa Człowieka, również dla niej, jest osobą ZWYRODNIAŁĄ a słuch o niej niedługo zaginie” – dodał kolejny użytkownik portalu.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/mat3oosh
Źródło: vod.tvp.pl, twitter.com/izabela1027, twitter.com/jan04345527