Wściekły nauczyciel napisał do Morawieckiego! „Byłbym, kur*a, bardzo wdzięczny za odpowiedź”

Popularny nauczyciel z Sopotu, Paweł Lęcki, często komentuje sytuację polityczno-społeczną w naszym kraju. Tym razem odniósł się do decyzji o uznaniu niepodległości dwóch republik w Donbasie przez Władimira Putina. Napisał w tej sprawie do premiera Polski, Mateusza Morawieckiego. „Szanowny Panie Mateuszu Morawiecki, tak zwany premierze Polski, prywatnie działkowiczu” – rozpoczął.

Władymir Putin podjął decyzję o uznaniu niepodległości obu separatystycznych republik na wschodzie Ukrainy. Coraz więcej wskazuje na to, że nadciąga wojna.
Mam w związku z tym trzy pytania, gdyż boję się o Ukrainę, Ukraińców, sytuację w Europie, u nas w kraju, a myślę, że wielu ludzi również się bardzo niepokoi.
Czy wie Pan, gdzie jest i jakie stanowisko w sprawie Ukrainy ma Viktor Orban, Pański bliski przyjaciel, który całkiem niedawno chciał z Władymirem Putinem zdobywać kosmos?
Czy ma Pan jakieś doniesnia od Pańskiej przyjaciółki Marine Le Pen, która uważa, że wcześniejsza aneksja Krymu nie była nielegalna? Planuje Pan spotkać się z nią na jakiejś kolejnej kolacji?
Czy nasz wicepremier do spraw bezpieczeństwa, Jarosław Kaczyński, planuje zaprosić fanów Putina do Polski, żeby przedyskutować z nimi sytuację?
Byłbym, ku*wa, bardzo wdzięczny za odpowiedź. Paweł
” – napisał.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/pawel.lecki79, youtube/TVP Info
Źródło: facebook.com/pawel.lecki79