Wyborcy PiS dostaną szału, zostali zmiażdżeni jak nigdy! Tym żyje cały Facebook

Popularna polska pisarka i założycielka polskiej Partii Kobiet, Emanuela Gretkowska umieściła na swoim oficjalnym facebookowym profilu ostry wpis, którym żyje cały Facebook. Oceniła w nim sytuację polityczną w Polsce, uderzając przy tym w elektorat PiS-u! Próbowałam uciec od polityki w kulturę. Pojechałam do pałacu Radziwiłłów w Nieborowie, pokazać dziecku historię. Zamiast muzeum zastałam sanktuarium. – czytamy na wstępie.

(…) Jasne, trzeba mieć kompetencje buldożera, żeby dotrzeć do zakutych łbów. Ale PiS nie musi już nikogo przekonywać. Jego elektorat to intelektualni analfabeci. Propaganda skleja im w zdania i ciągi myślowe oderwane słowa, np. „samolot,, życie, zamrożone narządy, komunistyczny prokurator, Kuchciński ”. Da się to połączyć w relację, którą wszyscy obejrzeliśmy : Umiłowany poseł Piotrowicz opowiada o transporcie rządowym samolotem zamrożonych lekarstw, albo zębów swojej żony po wizycie u stomatologa. Akurat Kuchciński tamtędy przelatywał…
Według medycznych fachowców, Piotrowicz kłamie. Co z tego? W TVP, przeszła by i wersja przewożenia samolotem zamrożonego w płynnym azocie mózgu Prezesa, żeby się nie zużywał. – pisze Gretkowska. Idiotom już nic nie trzeba mówić. Widzom TVP-info wystarczy nieruchoma twarz Kaczyńskiego czuwająca nad nimi z ekranu. Nic nie powie, a uwierzą we wszystko. W standardy dla samolotów rządowych opracowane przez Prezesa. Nowe przepisy pozwolą latać tak wysoko, że staną się polskim programem podboju kosmosu. I Kuchciński dostanie order za niebezpieczne loty do Rzeszowa. Mógł przecież być następną ofiarą smoleńską pracując w „zawyżonych standardach”. Sam je sobie zawyżył, do 14 -letnich dziewczynek, jak zeznał agent CBŚ – Janik. Agent nie obejrzał do końca taśm z burdelu, bo go zemdliło. To wystarczający powód by uznać Janika za chorego psychicznie, a zamieszanego w aferę boksera „powiesić – się”, w więzieniu. – kontynuuje. Cały wpis możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: Facebook.com Manuela Gretkowska, Polityczek.pl
Foto: YouTube.com Onet News screen