Wyciekły tajne dane. Znamy zarobki Agaty Dudy!

Do internetu wyciekły ciekawe informacje. Jak wiemy, Agata Duda raczej unika publicznych wystąpień i nie podoba jej się życie jako pierwsza dama, chociaż jako żona obecnego prezydenta musi takie prowadzić. Wiemy, ile zarabiała będzie żona prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezydent kraju i jego żona z uwagi na to, że pełnią w państwie najważniejszą rolę, to co robią, jest ciągle obserwowane przez internautów i media. Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda nie lubi jednak wdawać się w politykę i unika publicznych występów, co wypominają jej często zwolennicy opozycji, twierdząc, że robi zdecydowanie za mało jak na swoją rolę. Wiemy jednak, że za czasów jej panowania nadejdzie poważna zmiana, która wprowadzi wynagrodzenia dla pierwszych dam.

Prawo i Sprawiedliwość pracuje nad ustawą, która pozwoli w końcu nagradzać pierwsze damy. Na szczęście wynagrodzenie dostaną również byłe żony prezydentów. Anna Komorowska, Jolanta Kwaśniewska oraz Danuta Wałęsa otrzymają po 10 tysięcy złotych. Wynagrodzenia będą dożywotnie. Obecna żona prezydenta otrzyma jednak znacznie więcej, bo aż ponad 13 tysięcy złotych. Na jej wynagrodzenie będzie składać się 12 275 złotych pensji i 1265 zł dodatku za staż.

Źródło: pikio.pl
Foto: youtube/Andrzej Duda