Wzruszający moment. Popularny dziennikarz TVN pożegnał się z widzami na wizji!

Pod koniec maja w mediach pojawiła się zaskakująca dla wielu informacja. Po 17 latach pracy w TVN dziennikarz, Bogdan Rymanowski postanowił odejść ze stacji. Teraz mężczyzna w trakcie ostatniego, prowadzonego przez siebie wydania „Kawy na ławę” postanowił oficjalnie pożegnać się z widzami. Jego słowa zostały nagrodzone brawami przez wszystkie osoby będące w studiu. 

Parę tygodni temu dziennikarz na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poinformował o swoim odejściu, czym zaskoczył wiele swoich fanów. Robię to z żalem, ale i pięknymi wspomnieniami, bo przez te wszystkie lata miałem szczęście być w centrum najważniejszych wydarzeń. – możemy przeczytać na jego facebookowym koncie. Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą. – dodał.

Nieoficjalnie mówi się, że Rymanowski już wkrótce ma dołączyć do obsady Polsatu. Ta informacja z pewnością nie spodoba się wielu, a zwłaszcza jego sympatykom. Teraz polski dziennikarz pożegnał się z widzami podczas wydania na żywo. Po raz pierwszy od 12 lat nie powiem „do zobaczenia za tydzień”. Mówię tylko: do zobaczenia. Bardzo wszystkim państwu dziękuję – jego słowa spotkały się z tłumem braw wszystkich osób zgromadzonych w studiu.


Źródło: Pikio.pl, Facebook.com (facebook.com/RymanowskiBogdan), TVN24
Foto: Twitter.com dir_ekt (@dir_ekt) screen