Żenujące przemówienie Kaczyńskiego. Śmieje się z niego cała Polska!

Prezes partii rządzącej Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, znów jest na ustach całego kraju. Jak wiadomo opozycja zarzuca PiS-owi łamanie konstytucji, czego wyrazem mają być koszulki z napisem „KONSTYTUCJA”, które oprócz zwolenników opozycji noszone są również przez takie osobowości, jak Lech Wałęsa czy wiele polskich i zagranicznych artystów.

Do sieci wyciekły informacje jakoby prezes PiS zorganizował posiedzenie partii w Jachrance. Miał tam tłumaczyć swoim politykom, że nie są niczego winni. Jeśli chodzi o Trybunał Konstytucyjny… To nie my złamaliśmy Konstytucję, to nasi poprzednicy ją złamali! Wybór sędziów wtedy był nieważny w momencie wyboru. I były ostrzeżenia. To nasz wybór był słuszny i nie mogliśmy tolerować łamania Konstytucji – powiedział.

Krótko mówiąc, Prawo i Sprawiedliwość w żadnym wypadku Konstytucji nie łamało! Jak to było w czasie rządów koalicji PO-PSL, wszyscy wiemy… Łamano ją na różne sposoby. Były też drastyczne przypadki łamania praw obywatelskich i praw człowieka – dodał. Wielu ludzi w internecie twierdzi, że Kaczyński przedstawił swoim ludziom wersję, którą mają zapamiętać i ją recytować.

Źródło: natemat.pl
Foto: twitter.com/beatamk