Znany aktor atakuje Dudę! Twierdzi, że powinien stracić prawo do reprezentowania Polaków

Po kontrowersyjnych słowach prezydenta Andrzeja Dudy o społeczności LGBT ogromne wsparcie temu środowisku okazało wielu celebrytów. Dołączył do nich aktor znany wszystkim z roli księdza w „Plebanii”, Włodzimierz Matuszczak. W swoim wpisie na Facebook’u stwierdził, że Duda powinien za swoje słowa stracić prawo reprezentowania wszystkich Polaków.

Panie Duda. Pańskie skandaliczne słowa skierowane przeciwko ludziom LGBTQ+ powinny odebrać Panu prawo do reprezentowania wszystkich Polaków w kraju i na świecie. Pańskie stanowisko w tej sprawie jak i wypowiedzi Pańskich współpracowników jako żywo przypominają propagandę przedwojennej III Rzeszy. Nie zauważył Pan tego?. Przecież Pan się ciągle uczy. Może należałoby zajrzeć do podręczników z historii. Rozumiem, że partia, którą Pan reprezentuje zrobi wszystko aby zachować pełnię władzy” – napisał.

Dlatego będziecie łapać się najbardziej haniebnych metod aby dalej móc bezkarnie realizować swoje interesy. Zapytam wprost. Gdyby okazało się, że Pańskie i Pana współpracowników dzieci należą do społeczności LGBT automatycznie przestałyby być LUDŹMI?. Według mnie NIE! A według Pana?.
zdjęcie z czerwca 2016 Parada Równości
Ponieważ Prawa Człowieka To NIE Ideologia!!!
” – dodał. Dołączył również swoje zdjęcie podczas Parady Równości z 2016 roku, w której wziął udział.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Dziennik Wschodni
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100000797823905