Znany dziennikarz miażdży Kaczyńskiego. „Jarosław Kaczyński to…”

Na Twitterze rozpętała się dyskusja wśród internautów na temat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Do rozmowy wtrąciło się wiele znanych osób, a między innymi znany dziennikarz Jacek Pawlicki. Ten bezpośrednio uderzył w prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego.

Po komunistach i złodziejach,po zdradzieckich mordach i kanaliach,o Polakach gorszego sądu,SB-ekach,mamy teraz sędziów których dotknęła choroba ojkofobia,panie Kaczyński,pan nienawidzi Polaków, pan nimi gardzi,pan jest chory z nienawiści. – napisał na Twitterze profil o nazwie „Polska w ruinie”. Jarosław Kaczyński pojechał teraz na Warmię i Mazury podsycać lęki antyniemieckie. W tym jest prawdziwym mistrzem – dodała internautka.

Polityk Paweł Zalewski napisał: Kaczyński mówi, co myśli: „Niemcy chcą zabrać polską ziemię, a polscy sędziowie im w tym pomagają”. Mowa nienawiści i oszczerstw w stylu PiS. Jeżeli PiS wygra wybory, wyprowadzi nas z Unii Europejskuej a taki język będziemy mieć na co dzień. Serca internautów skradł jednak dziennikarz Jacek Pawlicki, który nazwał Kaczyńskiego katastrofą. Jarosław Kaczyński to największa katastrofa Polski XXI wieku. Gość żywcem wyjęty z lamusa trzyma w szachu 38 milionowy kraj, który mógłby być regionalnym mocarstwem a jest przykładem na to jak łatwo można zaprzepaścić cywilizacyjną szansę – napisał.

Źródło: polityczek.pl
Foto: facebook.com/Albert Szpakowski