Znany jasnowidz nie ma dobrych wieści dla Kaczyńskiego. Jego wizja wstrząśnie całym krajem!

Co jakiś czas w całej Polsce głośno jest o Wojciechu Glancu. Mężczyzna, który największą popularność zyskał, w programie Big Brother jest jasnowidzem. Polski tarocista postanowił odnieść się do przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i jego partii Prawa i Sprawiedliwości. Jego sympatycy z pewnością mają powód do zmartwień, ponieważ przepowiednia Glanca nie należy do najprzyjemniejszych. 

Zdaniem Wojciecha Glanca rok 2019 będzie bardzo ciężki dla Kaczyńskiego, który powinien mieć się na baczności jeśli chodzi o swoje zdrowie. W czerwcu Jarosław K. dostanie na mównicy dziwnego ataku – przepowiada. Glanc dobrych wieści nie ma również dla samych sympatyków ugrupowania rządzącego. Jego zdaniem PiS przegra jedne z wyborów. Przegrana PiS jest tylko pozorna. To ośmiornica, która zmienia swoje kolory, ale macki ma wszędzie. – mówi

Jasnowidz powiedział jeszcze coś, co przyprawia o dreszcze. Glanc twierdzi, że w tym roku czeka nas poważna katastrofa kolumny rządowej, w której śmierć poniesie jeden z członków partii rządzącej. Oczywiście czeka nas parę skandalicznych niespodzianek. Poważna katastrofa kolumny rządowej, tym razem śmiertelna dla pasażera wywoła poważne zamieszanie w rządzie – zakończył.

Źródło: planeta.fm
Foto: YouTube.com GoaGoa screen/TVN24