Zofia Klepacka uderzyła w powstańców. Riposta Polaków zwaliła ją z nóg!

Popularna polska sportsmenka Zofia Klepacka ostatnimi czasy w mediach znana jest ze swojego nagannego podejścia do tematu LGBT. Niedawno głośno było o kłótni, do której doszło pomiędzy nią, a Kingą Rusin właśnie przez poglądy wobec LGBT. Klepacka nie odpuściła i ponownie postanowiła zaatakować tę społeczność.

Większość nie ma prawa poniżać mniejszość. Silniejszy nie ma prawa bić słabszego, w tym dzieci. Nie ma zgody na akty przemocy wobec jakichkolwiek ludzi, w jakiejkolwiek postaci w wolnej, demokratycznej, tolerancyjnej Polsce, w Unii Europejskiej. Nie ma zgody na poniżanie mniejszości seksualnych w kraju, w którym homoseksualiści byli zabijani przez faszystów za swoją odmienność. Nie ma naszej zgody na bicie i opluwanie drugiego człowieka, a także na wykorzystywanie symbolu naszej walki z okupantem – symbolu Polski Walczącej” – jest to treść oświadczenia, które wystosował na 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Związek Powstańców Warszawskich.

Zofia Klepacka postanowiła odpowiedzieć w swoim, kontrowersyjnym stylu. „Nie ma zgody na to, abyście dobierali się do Naszych dzieci!!! Nie ma zgody na zamieszczanie Polski walczącej na tęczowym tle!!! To hańba!!!” – napisała. Jej słowa szybko zripostowali internauci. „Pani Zofio, zamiast sportu proponuję trochę więcej skupienia na nauce. Ewidentnie widzę dysproporcję.” – napisał jeden z nich. „Proszę już przestać się kompromitować” – dodał kolejny. Raczej nie takich odpowiedzi oczekiwała.

Foto: youtube/ascotv
Źródło: natemat.pl