Żona Brejzy tymi słowami zmiażdżyła Ziobro! Stanęła w obronie męża

Głośno jest obecnie w mediach na temat konfliktu posła Platformy Obywatelskiej, Krzysztofa Brejzy z politykiem Prawa i sprawiedliwości, a zarazem Ministrem Sprawiedliwości, Zbigniewem Ziobro. Ten drugi wraz z pomocą prawicowych mediów i kolegami z partii rządzącej publicznie atakuje Brejzę.

Panika w Ministerstwie Sprawiedliwości, więc TVP Info atakuje mnie i moją rodzinę. Wykorzystuje „wyjaśnienia” podejrzanej o złodziejstwo. Najbardziej wiarygodna osoba dla PiS, to osoba z największą ilością zarzutów. W swojej beznadziejnej sytuacji może bezkarnie kłamać” – stwierdził Brejza. W obronie polityka PO stanęła jego żona, adwokat Dorota Brejza.

Nigdy nie pozwolę skrzywdzić Krzysztofa. Pan tego jeszcze nie wie. Nie pozwolę na to, żeby Pan bezkarnie prezentował kłamstwa osoby oskarżonej w procesie, osoby która może powiedzieć wszystko, bo takie są jej procesowe uprawnienia. Chce Pan ratować płonące MS naszym kosztem. Wypuścił Pan do TVP kłamliwe pomówienia osoby oskarżonej w procesie. Osoby, która ma pełne prawo kłamać, byle siebie oczyścić, jeśli taką ma linię obrony. Jest pan podłym, niegodnym i złym człowiekiem. Nie jest Pan w stanie nas skrzywdzić” – powiedziała.

Źródło: polityczek.pl
Foto: instagram.com/krzysztof_brejza, youtube/Punkt Widzenia TV