Agata Duda została wyśmiana na festiwalu w Mrągowie! Ten żart boleśnie dotknie Pierwszą Damę

Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda nie zbiera zbyt dobrych opinii ze strony Polaków oceniających sprawowaną przez nią rolę. Jest ona często krytykowana również przez celebrytów. Wszystko za sprawą tego, że nie zabiera głosu w najważniejszych wydarzeniach społeczno-politycznych w naszym kraju. Jedną z osób, która najmocniej wytknęła to żonie prezydenta Andrzeja Dudy jest Dorota Wellman. Tym razem zakpiono z niej podczas festiwalu w Mrągowie.

Przypomnijmy, Wellman pojawiła jakiś czas temu się gościnnie w programie Magdy Mołek. Stwierdziła w nim, że Pierwsza Dama nie wykorzystuje dostatecznie powierzonej jej roli, przez co nie chce z nią wywiadu, gdyż nie interesuje ją, co żona prezydenta ma do powiedzenia. Pierwszej Damie szpilki z tego samego powodu wbijała również jej poprzedniczka, Jolanta Kwaśniewska. Tym razem zrobiono to na oczach wielu Polaków. W Mrągowie odbywa się obecnie Festiwal Weselnych Przebojów, a transmitowany jest on na antenie Polsatu. Prowadzącymi są Rafał Maserak i Łukasz Żak.

W pewnym momencie na scenę dołączył do gospodarzy członek Kabaretu pod Wyrwigroszem, Andrzej Kozłowski. „Chłopoki, co wam powiem, to wom powiem, że ta moja zonecka na pocatku to była bolesna miłość” – powiedział góralskim akcentem w kierunku gospodarzy, po czym wspomniał o „kotłowaniu” się z żoną. „Ani się obejrzysz, a będziesz pantoflem!” – odpowiedział mu Rafał Maserak. Następnie głos zabrał Łukasz Żak. „Lepiej to w ogóle jest być jak żona prezydenta — się nie odzywaj!” – stwierdził, nawiązując do wspomnianej wcześniej krytyki skierowanej ku Pierwszej Damie przez znaczną ilość Polaków.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum
Źródło: plejada.pl