Dziennikarz TVP się doigrał, to wideo jest hitem. Takiego starcia długo nie zapomni! „Nie rozmawiam z funkcjonariuszami TVP”

Telewizja Publiczna nie może pochwalić się dobrą opinią dużej części Polaków, co jest skutkiem jej jednostronnego sposobu prezentowania informacji w ciągu kilku ostatnich lat. Dziennikarze TVP nie są więc traktowani z szacunkiem przez osoby z przeciwnego im obozu. Jeden z nich złapał Marcina Kierwińskiego, z którym chciał przeprowadzić krótki wywiad. Nie poszło to po jego myśli.

Ja teraz będę pana nagrywał. Ja nie rozmawiam z telewizją publiczną, wie Pan dlaczego? Bo kłamiecie[…] Bo zachowujecie się skandalicznie” – powiedział. „Nie dał mi pan nawet możliwości zadania pytania. Gdzie tu szacunek i kultura? Jak rozumiem, nie szanuje pan też swoich wyborców” – wtrącił reporter. „Proszę zobaczyć. Kiedyś telewizja publiczna, a teraz…” – kontynuował. W dalszej części wideo to on zadał niewygodne pytanie dziennikarzowi, lecz ten wymigując się, odpowiedział jedynie, iż „to on w tej chwili zadaje pytanie”. Nagranie, które obejrzeć można poniżej, opatrzył również opisem: „Sami zobaczcie jak oni manipulują? Funkcjonariusze TVP co dzień starają się oszukiwać Polaków. Dziś rozmowa z funkcjonariuszami TVP z nieco innej perspektywy, z wykorzystaniem patentu„.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/MKierwinski, youtube/Janusz Jaskółka
Źródło: twitter.com/MKierwinski