Jakimowicz obrzydliwie uderzył Bojarską-Ferenc. Wgniotła go w ziemię ripostą, która zrobiła furorę!

Jarosław Jakimowicz słynie ze swojego ciętego języka. Niejednokrotnie za pośrednictwem mediów społecznościowych w ostrych słowach atakował on celebrytów, którzy mają odmienne poglądy niż jego. W zeszłym tygodniu w sieci pojawiła się informacja mówiąca o przejściu Anny Popek z prowadzenia programu „W kontrze” z Jakimowiczem do prowadzenia „Pytania na śniadanie”. Znana gimnastyczka oraz producentka filmowa Mariola Bojarska-Ferenc skrytykowała dziennikarkę za pracę dla Telewizji Polskiej, co rozwścieczyło Jakimowicza.

Skoro pani Popek ma takie przekonania, jakie ma i dobrze się czuje w środowisku pisowskim, to jest jej sprawa i jej morale. Nie mnie to oceniać. To tak jakbym oceniała czyjąś wiarę, że ktoś wierzy w buddyzm albo katolicyzm. To jest po prostu kwestia wyboru” – powiedziała. W obronie Anny Popek stanął Jarosław Jakimowicz, który w obrzydliwy sposób zaatakował celebrytkę. „Szczerze mówiąc nie dziwię się rozgoryczeniu. Końcówka życia, tzw. ostatnia prosta i zero spektakularnych sukcesów. Jak widać parcie ogromne. Ania nie robi z siebie Jane Fondy, a wygląda lepiej niż to, to… Rozpoznawalność w skali 1 do 10 to u tego to, to – na poziomie 1. Ania w pokoleniach 40+ to rozpoznawalność 10. […] Nie przyszłoby mi do głowy komentować tego to, to…” – napisał. Na jej odpowiedź nie musiał długo czekać.

To są słowa dziennikarza? TVP pana Jarosława Jakimowicza. To AGEIZM ,kóry dyskredytuje współczesnego człowieka zwłaszcza człowieka mediów,a przywołujac klasyka „ważne jak się kończy. „. 😍🟥Życzę panu dobrego końca chociaż mocno w to watpię.😃😃Ja natomiast nie kończę nadal się wzoszę otoczona życzliwoscią i szacunkiem za moją wieloletnią pracę na rzecz zdrowego stylu życia ,który jest niewatpliwą determinantą równowagi psychicznej ,dobrego samopoczucia i pozytywnego stosunku do świata i ludzi bez względu na wiek,płeć..🟥SEXIZMOWI i AGEIZMOWI mówię kategorycznie nie! ‼️🟥Obraził pan wszystkie dojrzałe kobiety w tym kraju! Wg pana 60 tka to ostatnia prosta😃😃😃Wstyd‼️Mam nadzieję, że kolejne święta spędzę w lepszej Polsce ,gdzie kobiety nie będą musiały walczyć o swoje prawa i szacunek a nareszcie będą je miały‼️Pozdrawiam wszystkich dojrzałych i wspaniałych” – zareagowała na Instagramie.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Wirtualna Polska, youtube/PolskieRadio24_pl
Źródło: se.pl, instagram.com/mariola_bojarska_ferenc, jastrzabpost.pl