Jakimowicz uderzył w Macieja Dowbora. Ten ostrą ripostą zmiażdżył gwiazdę TVP!

Informowaliśmy już o konflikcie pomiędzy aktorem Pawłem Delągiem, a gwiazdorem TVP Info, Jarosławem Jakimowiczem, który prawdopodobnie swój finał znajdzie w sądzie. W obronie Deląga stanął Maciej Dowbor. „Brawo Ty Paweł. I pie*rzyć ksenofobicznych troglodytów, zacofanych pseudopatriotów, karierowiczów, którzy dla hajsu i fejmu gotowi są na wszystko. Trzymaj się brachu!” – napisał. Komentarz ten wystarczył, aby i do Dowbora dobrał się Jakimowicz.

Oooo kolega Dowbor się uaktywnił i w tak piękny sposób postanowił opisać moją osobę. Póki co będę dyskretnym , ale może wytłumaczysz jaki to problem rodzinny macie z którym odwiedzaliście specjalistów lekarzy w ciągu ostatnich kilku lat? Tak , tak dokładnie o tym myślę. Dasz radę? Podzielisz się ze wszystkimi? Poczekam na twoja reakcję OŁÓWKU i będziesz zszokowany skąd ja to mogę widzieć . Hamuj ołówek radzę ci hamuj. Skończyła się moja lojalność i przyglądanie jak te …. bez charakteru pozwalają siebie . Skończyło się nadstawianie 2 policzka. Chcesz , chcecie to ja wam zrobię czystkę 2 środowisku” – napisał. Dowbor nie puścił mu tych słów płazem.

I co ja mam takiemu człowiekowi odpisać?? To co Jareczku?! Naślesz na mnie CBA, CBŚ, ABW czy może Skarbówkę?! A może Twoi nowi kumple przeczeszą dokumentację medyczną mojej rodziny 5 pokoleń wstecz?! Jaruś, przecież masz kontakty!! Skorzystaj z tego. Zawsze jakiś szantażyk w zanadrzu może się do czegoś przydać. A może powinienem teraz trząść się z przerażenia, że Twoje podrażnione ego zrzuci na moją rodzinę wszystkie możliwe klątwy?! Nie sądziłem, że kilka słów wsparcia dla @paweldelag, który padł ofiarą obrzydliwego, szowinistycznego i homofobicznego ataku, wywoła taki hejt! Ale jak to mówią – uderz w stół, a nożyce się odezwą. Szykuję piżamę, zestaw higieniczny i cebulę, zdjęcia dzieci, bo podpadłem Panu Jarkowi!! A jak wiadomo – Jarkowi w tym kraju się nie podpada. #dzban” – odpowiedział mu Dowbor.

Czytaj dalej

Foto: youtube/JastrzabPost, youtube/Telewizja ATV sp z o o
Źródło: instagram.com/maciej_dowbor, instagram.com/jaroslaw.jakimowicz