Jakimowicz uderzył w znanego wokalistę, pożałował tego. Został rozniesiony przez jego słuchaczy! „Maleńki człowiek z ciebie”

Jarosław Jakimowicz znów dał o sobie znać w mediach. Nie da się ukryć, że gwiazdor Telewizji Polskiej to obecnie jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w show-biznesie. W swoich mediach społecznościowych na porządku dziennym krytykuje osoby posiadające odmienne od niego poglądy. Nie inaczej było i tym razem. Prezenter telewizji publicznej w ostrych słowach skrytykował występ Janna w „Dzień Dobry TVN”.

Jann to 24-letni muzyk, o którym zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy wziął udział w kwalifikacjach do Eurowizji, podczas których zaśpiewał utwór „Gladiator”. W niedzielę wystąpił on w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie prowadzący Marcin Prokop wychwalał artystę za jego oryginalność. Jann wykonał także piosenkę „Need a break”. To wydanie programu oglądał także Jarosław Jakimowicz, który wpadł w szał. Udostępnił nagranie z momentu, gdy Jann wykonywał swój utwór i dodał do niego obrzydliwy komentarz. „To jest coś odkrywczego i wyjątkowego? Marcin Prokop, Ty znasz się na muzie i żadne sformułowanie, którego użyłeś nie było szczere i prawdziwe. No może jedno coś o dewiacji między kobietą a mężczyzną.
Jaka scena, jaki mikrofon? Oddział i lekarz od zaburzeń osobowośći
” – napisał.

W obronie artysty stanęli jego słuchacze. „Przykro się robi, czytając Pana wypowiedź. Ocieka jadem. Wszyscy wiemy, że im bardziej człowiek chce dopiec drugiemu, tym większe musi mieć problemy sam ze sobą. Ludzie z wysokim poczuciem własnej wartości, ludzie spełnieni w życiu, nie mają potrzeby ranienia innych. Także na leczenie proponuje się udać Panu„, „I kolejny któremu przeszkadza czyjś sukces i talent. A skoro pan nie potrafi odróżnić. Mężczyzny od kobiety to polecam udać się na badania” czy też „Kto cie skrzywdzil, ze masz tyle chamstwa i prostactwa w sobie? Muzyka- rzecz gustow. Natomiast twoj post to zwykle buractwo i nic wiecej. Obrazac drugiego czlowieka, ktory nic tobie nie zrobil tylko dlatego, ze sie go nie rozumie/bo ma styl odmienny od ciebie to zenada. Prosty i malenki czlowiek z ciebie[sic!]” – czytamy w sekcji komentarzy. Nie da się ukryć, iż głos zabrało również wielu fanów Jakimowicza, którzy zgodzili się z jego opinią.

Czytaj dalej

Foto: youtube/RealnewsPL
Źródło: instagram.com/jakimowicz7