Jakimowicz w poważnych tarapatach. Deląg nie daruje mu tych skandalicznych słów, właśnie zapowiedział, że przekaże sprawę prawnikom

W Krakowie odbywa się piąta edycja Green Film Festival. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Pawła Deląga, cenionego i lubianego przez Polaków aktora. Udzielił on podczas imprezy wywiadu dla PlayKrakow.news. Niespodziewanie poruszono w nim temat Jarosława Jakimowicza. Prowadzący program „W kontrze” w TVP Info nie mógł przejść obojętnie obok wypowiedzi Deląga, ostro odpowiadając mu na Instagramie. 

W wywiadzie rozmawiano na temat filmu „Młode wilki”. Deląg zdradził, że „słyszał o tym, że jest jakaś przymiarka, aby powstała jego trzecia część”. Pomysł ten jednak mu się średnio podoba. Dodał także, że produkcja ta nie miała znaczącego wpływu na jego karierę. „Na kariery moich kolegów również miał niewielki wpływ, bo większość aktorów jest kojarzona tylko z tym filmem: Piotr Szwedes, Zbigniew Suszyński czy Jarek Jakimowicz, który teraz robi wielką karierę telewizyjną”.  Prowadzący wywiad dopytał także, jak aktor ocenia karierę obecnego prezentera TVP Info. „To jest dosyć przykre. Wolałbym na ten temat nie mówić, jaka to jest kariera telewizyjna i pozostawić to bez komentarza” – podsumował.

Słowa aktora rozwścieczyły Jakimowicza, który upust swoim emocjom dał na swoim Instagramie. „Widzę, że zostało ci coś z filmowego GIEROJA, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz w życiu. Dlaczego? Bo jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją. Od momentu zdjęć do filmu „Przemytnicy” my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia. Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś i jak będziesz udawał GIEROJA, to ty ich wsypiesz, bo ja ją upublicznię” – napisał. Jego skandaliczne słowa dotarły już do samego Deląga. W rozmowie z „Plejadą” powiedział, że nie będzie ich komentować, zamierza jednak przekazać sprawę swoim prawnikom.

Czytaj dalej

Źródło: plotek.pl, playkrakow.news, plejada.pl
Foto: YouTube.com Studencka.tv, KINOrozmowa.Marcin Radomski