Jakimowicz został bezlitośnie wyśmiany. Gwiazdor TVP się doigrał!

Kontrowersyjny aktor i od dłuższego czasu prowadzący program „W kontrze”, Jarosław Jakimowicz znalazł się we wtorek na nagłówkach mediów za sprawą swojego wpisu. „Przez ostatnie 2 godziny zostałem przemielony przez 3 razy mniejszą niż ja Panią z Tajlandii jak nigdy dotąd Polecam, bardzo dobre ceny” – napisał na Facebook’u, dołączając do niego zdjęcie, na którym pozuje w szlafroku… pokazując przy tym swoje pośladki. Dziś wyszydzający aktora wpis udostępnił popularny nauczyciel z Trójmiasta, Paweł Lęcki. W kilka godzin zebrał ponad 3 tysiące pozytywnych reakcji internautów!

Chciałem wszystkich bardzo serdecznie przeprosić za to, że umknął mi najnowszy hit środowiska prawicy i ludzi bogobojnych. Jarosław Jakimowicz ogłosił, że został przemielony przez 3 razy mniejszą niż on panią z Tajlandii i wrzucił do sieci zdjęcie, na którym stoi tyłem w pozie zboczeńca z parku, a na dodatek widać mu pośladki.
Chciałem na to jakoś zareagować, gdyż najwyraźniej takie są najnowsze standardy prawicowej myśli. Niestety, ale jestem tak zwanym liberałem, lewakiem, piewcą neomarksizmu, genderyzmu i szaleństwa postmodernizmu, więc wrzucam tradycyjne, by nie powiedzieć – staroświeckie – zdjęcie, na którym widać mnie od przodu, a za to nie widać moich pośladków.
Raz jeszcze przepraszam, że nie zauważyłem tak wiekopomnej sprawy
” – napisał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Telewizja Republika
Źródło: facebook.com/pawel.lecki79, facebook.com/jarek.jakimowicz.7712