Jakimowicz został ośmieszony przed tysiącami Polaków! „Ludzie mówili: g…. się nie rusza”

Gwiazda Telewizji Polskiej, Jarosław Jakimowicz wdał się w konflikt z Pawłem Delągiem, którego postanowił zaszantażować, a sprawa ta według zapowiedzi Deląga swój finał będzie miała w sądzie. W obronie aktora stanęli między innymi Maciej Dowbor oraz Michał Piróg, o czym już informowaliśmy. Oburzające wypowiedzi Jakimowicza dotarły również do niezależnego senatora Wadima Tyszkiewicza, który piekielnie ostrym wpisem wbił go w ziemię. Jego wpis ekspresowo obiega sieć, a na ten moment ma już ponad 4 tysiące pozytywnych reakcji internautów.

Miałem odpuścić. Ludzie mówili: g…. się nie rusza. Nie wytrzymali: Deląg, Piróg, Dowbór… Choć to nie moja liga, jestem tylko zwykłym senatorem, to i ja nie wytrzymałem.
Wiecie dlaczego? Bo nie chodzi tu tylko o tego podstarzałego chamskiego playboya, który jeśliby powtórzył te swoje obelgi wobec mnie w Nowej Soli, to zostałby przez mieszkańców wywieziony na taczce gnoju.
Tu chodzi o coś innego, o coś więcej, o to, że:
partia władzy PiS ma prawdziwą twarz Jakimowicza, pospolitego chama przemawiającego do PiSowskiego elektoratu z ekranu telewizora za pieniądze podatników
” – pisze na swoim Facebook’u senator. Cały jego wpis możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/RealnewsPL
Źródło: facebook.com/wadimnowasol,