Kaczyński się nie pozbiera. Tak ostrej riposty się nie spodziewał! „Jakbym słyszał Łukaszenkę, który…”

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński kontynuuje zapowiedziany kilka miesięcy temu objazd po polskich miastach i wsiach. 16 października odwiedził Sieradz w województwie łódzkim. Jedna z jego wypowiedzi przykuła szczególną uwagę internautów. Stwierdził on, iż alternatywą dla Prawa i Sprawiedliwości jest anarchia. Na te słowa zareagować postanowił niezależny senator Wadim Tyszkiewicz. Ten niejednokrotnie komentował już różne kontrowersje wokół Kaczyńskiego, nie inaczej było i tym razem.

Kaczyński na tournee w łódzkim: „Alternatywą dla PiS jest anarchia”. Jakbym słyszał Łukaszenkę, który skazał właśnie opozycjonistę na 25 lat więzienia i kolonii karnej za „anarchię”, czyli sprzeciw wobec totalitarnej władzy.
Jeśliby za rok PiS wygrał wybory, czeka nas to samo. Niedoczekanie.
Prezes zapowiedział też: „zwycięstwo partii polskiej nad niemiecką”.
Kaczyński: „Mamy w Polsce partię niemiecką. I ten wybór, który jest, to polska partia lub niemiecka i jej sojusznicy”.
Bredzący satrapa chce rządzić samodzielnie i zapowiada walkę o zwycięstwo.
” – czytamy.

Jakimi metodami? Ustawa o „ochronie ludności” przed partią niemiecką już gotowa. To raczej ustawa o ochronie Kaczyńskiego przed utratą władzy. Przyszłoroczna jesień oj będzie gorąca.
I powtórzę poraz n-ty, tego, czego Kaczyński i jego akolici boja się najbardziej, to ODPOWIEDZIALNOŚĆ karna za łamanie prawa i popełnione przestępstwa!
Tego się boją bardziej od utraty profitów z zasiadania na stołkach. Kaczyński, Ziobro, Kamiński, Wąsik, Macierewicz… wyprowadzeni o 6 rano w świetle kamer z domów i doprowadzeni w kajdankach do prokuratury i posadzeni w klatce na sali rozpraw, tego się boją najbardziej. Dlatego jeszcze przed wyborami zrobią to, co nawet nam jeszcze nie przychodzi do głowy. Ci ludzie władzy łatwo nie oddadzą, choćby i opozycja zdecydowanie wygrała wybory.
Miała być druga Japonia, może być druga Białoruś.
Polacy muszą przygotować się na różne scenariusze, łącznie z tymi wymagającymi poświęcenia w obronie wolności i demokracji, w obronie Polski
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: TVP Info/screen
Źródło: facebook.com/wadimsenator