Kaczyński dostanie szału. Nauczyciel nie mógł dłużej milczeć i zakpił z prezesa PiS, jego wpis staje się viralem!

Prezes partii rządzącej Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński kontynuuje zapowiedziany miesiące temu objazd po polskich miastach i wsiach. Oprócz tego w dni, w których nie odwiedza kolejnych miejscowości, pojawia się na różnego rodzaju wydarzeniach. Wszystkie jego spotkania z wyborcami skutkują wypowiedziami wzbudzającymi ogromne kontrowersje w sieci. Popularny nauczyciel Paweł Lęcki postanowił udostępnić na Facebook’u wpis, w którym streścił kogo Kaczyński uważa za swych wrogów. Kpiący z Kaczyńskiego wpis zebrał już ponad 2,2 tysiąca reakcji i staje się hitem sieci!

Ponieważ nie mam czasu i wystarczającej odporności psychicznej, żeby śledzić wszystkie wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego, według badań sondażowych wielu Polaków nie ma, a że jestem nauczycielem, czyli wiem, że streszczenia są bardzo popularne, więc gdyby uznać prezesa Prawa i Sprawiedliwości za lekturę obowiązkową w ramach podstawy programowej istnienia polskiego społeczeństwa, to skrócona lista wrogów Polski, o której wspomina w czasie swojego objazdu kraju oraz przy okazji różnych innych wystąpień, generalnie lista wrogów Zjednoczonej Prawicy, gdyż tam wszyscy widzą wrogów wszędzie i lubią o tym mówić, wyglądałaby mniej więcej tak:” – rozpoczął nauczyciel.

oni, 12-letnie lesbijki, niemieccy konduktorzy, generalnie Niemcy, Unia Europejska, ateiści, boty w ciele człowieka, nihiliści, mordy zdradzieckie, Donald Tusk, osoby transpłciowe, ludzie, którzy zupełnie bezmyślnie nie głosują na Prawo i Sprawiedliwość, weganie, przedsiębiorcy, single, rodziny niepełne, menstruacja, celebryci, nauczyciele, lekarze, lewacy, element animalny, antyPolacy, właściciele Żabki, kolorowe kredki, Polacy, którzy mają za dużo pieniędzy i przyczyniają się do wzrostu inflacji, ludzie, którzy mówią o pedofilii w Kościele katolickim i ci, którzy niezbyt ofiarnie bronią kościołów, umiarkowani zwolennicy religii w szkołach, kobiety, które z nieznanych przyczyn żądają podstawowych praw, smartfony, antypatrioci, Gazeta Wyborcza, dżuma, ideologia LGBT, TVN, ludzie, którzy nie posiadają kilku reprodukcji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, sędziowie, uchodźcy, Zachód, Donald Tusk po raz drugi, lumpenproletariat, niemiecka Platforma Obywatelska, kluby gejowskie, podważający świętość Jana Pawła II, Wiedeń, Lech Wałęsa, ludzie, którzy nie chcą, żeby Polska była drugą Japonią lub ewentualnie Turcją z inflacją powyżej 80 procent, negujący zamach w Smoleńsku i parówki Antoniego Macierewicza, sceptyczni wobec zalet węgla brunatnego, który się dymi i jakoś ludzie żyją, wątpiący w to, że przed rządami Prawa i Sprawiedliwości Polacy wyjadali w lesie dzikom ziemniaki, opozycja, która fałszuje wybory, no i raz jeszcze Donald Tusk.
Mam nadzieję, że choć trochę ułatwiłem wszystkim w ten sposób orientację, przepraszam, złe słowo, bo się źle kojarzy, znowu ten seks, lepiej będzie: nakreśliłem strategiczne mapy walki na urojonych polskich frontach. Te mapy są oczywiście nieustannie aktualizowane, każdy może się tam znaleźć, gdyż umysł Jarosława Kaczyńskiego nie zna granic, a Zjednoczona Prawica wykreśliła zdrowy rozsądek i elementarną przyzwoitość z Konstytucji. Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostaniej
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/ArtiqbForever2, facebook.com/pawel.lecki79
Źródło: facebook.com/pawel.lecki79