Kaczyński: „Żaden rząd nie zrobił dla Polski tyle, co my”. Brutalnie sprowadzono go na ziemię!

W sobotę w podwarszawskich Markach odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, w której udział wzięła większość członków partii, a otworzyło ją przemówienie prezesa, Jarosława Kaczyńskiego. Zapowiedział on m.in. „mobilizację Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy”. Stwierdził także, iż żaden rząd nie zrobił dla Polski tyle, co PiS. Sprowadzić go na ziemię postanowił emerytowany pułkownik Adam Mazguła, który nie zgodził się z wypowiedziami prezesa partii rządzącej. Udostępnił ostry wpis na Facebook’u.

„Żaden rząd nie zrobił tyle dla Polski, co my” – J. Kaczyński.
Nie ujawnił jednak, że tyle ZŁA.
PiS-partia jako organ polityczny Kościoła katolickiego w Polsce ma nowe pomysły na rozwój swoich okupacyjnych praw.
Już nie wystarczy totalna inwigilacja podsłuchowa, teraz czas na nowe narzędzie represji kobiet w zemście za totalną zapaść narodzin, rejestr ciąż. To w takim razie dla równowagi proponuję PiS-owi jeszcze rejestr wytrysków.
W czasie ciągłego sukcesu władzy biskupi straszą opozycję, że „oddzielenie kościoła od Państwa może wywołać nową wojnę…”. Więc przyznają, że cały czas ją prowadzą, szczególnie z polskimi kobietami, a tu zapowiedź nowej agresji?
Cudotwórca Morawiecki wyprodukował już tyle milionów elektrycznych samochodów, że w programie KPO zapisał nowe podatki dla właścicieli spalinowców. Jednak nie tylko. Zaplanował od 2024 roku (po wyborach) droższe rejestracje, opłaty na drogach ekspresowych i drożyznę ubezpieczeń
” – czytamy.

W czasie, gdy zniszczono komunikację publiczną, nie ma elektryków dla obywateli, PiS-drożyzna kwitnie, kolejne nowe podatki są tylko konsekwencją ich okupacji. Zwłaszcza, że służbowe PiS-limuzyny „rasy panów” pozostaną dla nich darmową formą podróży i to z eskortą.
A poza tym, „planowo i pod kontrolą” rośnie inflacja, która sięgnęła 14%. Maile Dworczyka nie kłamią, a poziom korupcji i propagandy sukcesu dawno sięgnęły szczytów.
Dlatego, „Kto wstał z kolan, to biegiem po chrust” – SMS do Szkła Kontaktowego.
Tymczasem dziadunio jedzie w Polskę rozsiewać łupież na zamkniętych spotkaniach wyznawców swojej religii. Policja już rozstawia barierki, organizuje blokady, ustawia swoje wozy operacyjne do inwigilacji tłumu. Lokalni działacze na koszt państwa lub samorządów, a nie partii, jak to mają w zwyczaju, ustawiają podesty, potężne nagłośnienia, organizują zespoły taneczne i dzieci w krakowskich strojach. Oczywiście, wstęp tylko dla „prawdziwych Polaków”, wszędzie flagi narodowe, nie partyjne, bo PiS to przecież Polska, a nie Wolska, ani Nowogrodzka. Nie wiem tylko, kim są pozostali, którzy zamieszkują nasz kraj.
Oj, będzie się działo
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/GiertychRoman
Źródło: facebook.com/amazgula