Kłeczek zgaszony jednym zdaniem, tych słów wolałby nie usłyszeć! „Czas, kiedy Pan przerywa gościom, nieubłaganie zbliża się do końca”

Nie da się ukryć, iż TVP na przestrzeni ostatnich lat znacząco zmieniła kierunek i sposób przekazywanych wiadomości w programach informacyjnych. Skutek tych wydarzeń na każdym kroku odczuwają dziennikarze stacji, do tego grona należy Miłosz Kłeczek. To właśnie on został dziś niezbyt przyjemnie potraktowany w programie „Za czy przeciw” przez jednego z gości. Jego słowa z pewnością zapamięta na długo.

W programie „Za czy przeciw” jednym z gości Michała Kłeczka był Jan Filip Libicki z PSL. Na wizji zastanawiano się nad tym, komu prezydent Andrzej Duda powierzy misję stworzenia rządu. Najbardziej zagorzała dyskusja zaczęła się od słów prowadzącego, który stwierdził, że to PiS powinien jako pierwszy dostać tę możliwość z racji tego, że partia ta miała największe poparcie. „Pan prezydent może postąpić według tego zwyczaju. Ten ruch będzie ruchem jałowym. Próbować można wobec oczywistych faktów” – stwierdził w odpowiedzi Libicki. Chwilę później Kłeczek ciągle mu przerywał, ten nie wytrzymał i zgasił go jednym zdaniem. Zobaczcie na nagraniu poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: natemat.pl
Foto: Kadr z TVP Info