Kołodziejczak chwycił za megafon i przemówił do Ziobry! Mina polityka po tym, co wygarnął mu lider Agrounii musiała być bezcenna

W sobotę w stolicy naszego kraju, Warszawie odbyła się konwencja Solidarnej Polski, w której udział wziął m.in. Zbigniew Ziobro. Na miejscu nie zabrakło protestujących, na czele z Agrounią, której przewodził znany wszystkich Michał Kołodziejczak. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym lider ugrupowania chwycił za megafon i wykrzyczał kilka nieprzyjemnych słów do ministra sprawiedliwości. Jego mina, gdy to usłyszał musiała być bezcenna. 

Wideo z całego zajścia zostało opublikowane na oficjalnym profilu Agrounii. Kołodziejczak pojawił się przed budynkiem, gdzie odbywała się konwencja Solidarnej Polski. To właśnie wtedy postanowił on chwycić za megafon i przemówić do Zbigniewa Ziobry. „Panie Ziobro, członkowie pańskiej partii przyszli do nas już po kielichu. Co wy zaczynacie robotę, tak jak kiedyś się mówiło po szklanie i na rusztowanie? A dzisiaj co, po szklanie i do pisania ustaw. Nie ma się co dziwić, że to prawo jest takie dziurawe. Tylko ci, co tam jeszcze w miarę trzeźwo myślą u pana, to je wykorzystują. Co to jest? Zacznijcie normalnie rządzić, najchętniej to byście sobie żabki sprywatyzowali, żeby tam jeszcze większe uposażenia sobie naszykować. Człowieku, zejdź na ziemię, zejdź na ziemię do ludzi!” – wykrzyczał. Całą sytuację możecie zobaczyć na nagraniu umieszczonym poniżej.

@agrounia_ #GoSpring #agrounia #kolodziejczak #ziemia #rolnictwo #alkohol ♬ Gangsta’s Paradise (feat. L.V.) – Coolio

Czytaj dalej

Źródło: tiktok.com/@agrounia_
Foto: tiktok.com/@agrounia_