Kowalski takiego upokorzenia chyba nigdy nie przeżył! Kołodziejczak nagle sięgnął pod stół i wyciągnął dla niego nietypowy „prezent”

W ubiegłym tygodniu polskie media obiegła zaskakująca wiadomość. Szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki przyjął wniosek o odwołanie Norberta Kaczmarczyka ze stanowiska wiceministra rolnictwa. Wnioskował o to Henryk Kowalczyk, minister rolnictwa. Kilka dni później wyjaśniło się, że zastąpi go na tym stanowisku poseł Solidarnej Polski, Janusz Kowalski. Ten jednak nie ma zbyt dobry stosunków z polskimi rolnikami. 

Wybór Kowalskiego na stanowisko wiceministra rolnictwa skomentował m.in. Michał Kołodziejczak, który jest liderem Agrounii. „Nie zamierzamy wchodzić z takim człowiekiem jak Kowalski w żadne utarczki. Przecież to człowiek-mem, człowiek żart. Oczywiście spodziewamy się nieczystej gry, ale zamierzamy walczyć o sektor rolnictwa do upadłego. Będziemy jeszcze bardziej zdeterminowani, by walczyć. Bo tacy ludzie nie powinni nigdy decydować o Polsce” – oznajmił kilka dni temu. Dziś doszło do ich pierwszego spotkania. Miało miejsce to na antenie Polsat News. Na samym wstępie lider Agrounii postanowił wręczyć nowemu wiceministrowi nietypowy prezent. Dał mu zeszyt oraz kredki, żeby „sobie namalował domki, pola i traktory”.

Czytaj dalej

Źródło: Polsat News, wiadomosci.wp.pl
Foto: Kadr z Polsat News