Kowalskiemu to się nie spodoba. Odważna deklaracja Kolendy-Zaleskiej: „Nie zniżę się do tego, żeby zaprosić go do studia”

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival, który organizowany jest m.in. przez Jurka Owsiaka, dobiegł końca. W drugim dniu wydarzenia w namiocie Akademii Sztuk Pięknych odbył się panel z Katarzyną Kolendą-Zaleską i Martą Kuligowską. Dziennikarki TVN24 w jego trakcie odsłoniły kulisy swojej pracy. Ta pierwsza zdradziła m.in. kogo nie zamierza zaprosić do studia. Co ciekawe, Kuligowska ma na ten temat to samo zdanie. 

Katarzyna Kolenda-Zaleska opowiedziała m.in. o swoim podejściu do polityków. „W którymś momencie złapałam się na tym, że przestałam zapraszać, a także w Sejmie nagrywać osoby, które po prostu nie mają nic do powiedzenia, które gdzieś klepią te swoje przekazy dnia i jak tego słucham, to nie wiem, o czym ten ktoś mówi i mnie jest szkoda czasu” – powiedziała. Następnie zadeklarowała, że nigdy nie zaprosi do studia posła Kowalskiego, który znany jest ze swoich kontrowersyjnych zachowań. „Nie zniżę się do tego, żeby zaprosić do studia posła Janusza Kowalskiego” – mówiła. „Zgadzam się z Kasią, jeśli chodzi o posła Kowalskiego” – dodała natomiast Kuligowska.

Czytaj dalej

Źródło: natemat.pl
Foto: commons.wikimedia.org (Autor: Fryta 73)